گروه وگلای دادورزان صلح و سازش

گروه وگلای دادورزان صلح و سازش

“گروه وکلای دادورزان” موسسه حقوقی ارائه دهنده خدمات حقوقی جامع شامل مشاوره حقوقی، وکالت کاملا تخصصی، مشاوره حقوقی ، مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی تلفنی توسط وکیل ارشد با تعهد و تجربه بالا، در تمام دعاوی حقوقی و پرونده های قضایی، محاسبات حقوقی (محاسبه مهریه، محاسبه مهریه اعضای بدن، محاسبه مهریه، محاسبه ارث، محاسبه تاخیر در پرداخت بدهی، محاسبه مهریه قتل، محاسبه مهریه بر اساس اسناد قانونی) به کلیه ایرانیان در داخل و خارج از کشور.

«گروه وکلای دادورزان صلح و سازش» با بکارگیری بهترین وکیل ها در هر پرونده حقوقی همواره بهترین نتیجه را برای متقاضیان به ارمغان می آورد. در زمینه هایی مانند: وکیل کیفری، وکیل خانواده، وکیل انحصار ارث، وکیل قراردادی، وکیل طلاق، وکیل ملکی، وکیل چک، وکیل سفته، وکیل حضانت، وکیل ثبتی، وکیل نفقه، وکیل حق الزحمه، بهترین وکلا در این موسسه حقوقی جمع شده اند.

وکیل دادگاه پایتخت

گروه وکلای پایتخت با دارا بودن چندین وکلای مجرب در زمینه دیوان عدالت، تعداد وکلای دیوان عدالت اداری، کمیسیون ماده 100 و ده ها موضوع حقوقی و کیفری و اداره کار می تواند پرونده شما را در با کمترین زمان و کمترین هزینه و شما مشتریان گرامی از تمامی مراحل پرونده مطلع می شوید.

گروه وکلای حکمت

گروه وکلای حکمت به مدیریت داود چشمی با بیش از 16 سال سابقه و دفاع از صدها پرونده کیفری، حقوقی، تجاری، خانوادگی و ثبتی و ارائه خدمات حقوقی به صاحبان مشاغل و مدیریت و انتشار دانش حقوقی بر اساس نیاز مخاطبان. او یکی از موفق ترین و محبوب ترین وکلا در این حرفه است و کیفیت ما حاصل تلاش مردم است.

همچنین تلاش مدیریت و همکاران ما در این مجموعه این است که با تاکید بر علم و دانش و خرد و با استفاده از تخصص های مختلف در زمینه های مختلف به نیازهای همه افراد جامعه پاسخ داده و بتوانیم بهترین و جامع ترین را بیابیم. روش ها و راه حل ها به منظور حل به آنها مشکلات بدهید.

موسسه حقوقی طلاق تهران

موسسه حقوقی طلاق تهران با بیش از 12 سال سابقه در امور خانوادگی اعم از حضانت فرزند، جهیزیه، طلاق از زوجه، طلاق از زوج، طلاق توافقی، حق ملاقات، نفقه و … آماده ارائه خدمات حقوقی می باشد. تا با استفاده از بهترین وکلای متخصص کاملاً تخصصی می باشد.

هموطنان عزیز باید از حقوق قانونی خود در زندگی مطلع شوند، از جمله اینکه بدانند نه مرد و نه زن حق ممانعت از ملاقات فرزند دیگری را ندارند. یا به هر بانوی ایرانی سال هایی که در خانه زحمت کشیده و بی چشم داشت به خانواده اش خدمت می کند جز زحماتش پاداشی می گیرد و مواردی از این دست…

گروه تخصصی وکلای دادگستری

وکیل دیوان عدالت اداری باید وکیل باشد و شعب رسیدگی و تجدیدنظر دیوان عدالت اداری مانند سایر دادگاه ها وکالت وکلا را برای ثبت شکایت یا اعلام وکالت در پرونده های مربوط به دیوان عدالت اداری می پذیرد. عدالت.

برای وکالت وکیل لازم به ذکر است که ابتدا لازم است با همراه داشتن مدارک خود شخصاً به وکالت دیوان عدالت اداری مراجعه و پس از مطالعه مدارک توسط وی و پذیرش پرونده علاوه بر با امضای وکالتنامه، با او قرارداد مالی هم می بندید. انجام دهید

از آنجایی که قاضی دیوان عدالت اداری به صورت غیابی به شکایات رسیدگی می کند، ارائه شکایت نامه مستدل و مشروح برای افزایش احتمال موفقیت پرونده ضروری خواهد بود.

با عنایت به این موضوع و با توجه به اینکه اکثر پرونده هایی که بدون کمک وکیل دیوان عدالت اداری به دادگاه ارائه می شد به نتیجه نرسید، با توجه به آشنایی وکیل معتبر دیوان عدالت اداری از وی کمک گرفت. قوانین اداری کشور و داشتن تجربه بالا یک برگ برنده است. این برای مردم خواهد بود که به حقوق خود برسند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.